Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Товар Smarter Surfaces. Магазин фарб і покриттів

Артикул: 0001
Створіть крейдяну поверхню з стійким чорним матовим фінішем по якій можна писати крейдою. Фарбу можна наносити на будь-яку не пористу поверхню включаючи гіпсокартон, дерево, штукатурку і метал.Крейдяна фарба від Smarter Surfaces – фарба високої якості та комерційного призначення. Простий спосіб ..
1 050.00 грн.
Артикул: 0023
Ці шпалери з подвійною функціональністю створюють поверхню по якій можна писати маркером та стирати не залишаючи слідів, а також прикріпляти магніти.Трансформуйте і модернізуйте стіни в офісах чи навчальних аудиторіях швидко та легко поклеївши шпалери з подвійною функціональністю та використовуй..
3 150.00 грн.
Артикул: 0006
Ці шпалери з подвійною функціональністю створюють поверхню на яку можна проектувати зображення з проектора та по якій можна писати маркером та стирати не залишаючи слідів. Завдяки низькій глянцевості шпалери не дають бліків від проектованого зображення, в той же час шпалери мають хороші маркерні вл..
2 100.00 грн.
Артикул: 0024
Для тих хто хоче отримати все в одному – шпалери з потрійною функціональністю: маркерні, магнітні і під проектор. Ці шпалери замінять традиційну магнітно-маркерну дошку та екран під проектор, а також додадуть стилю та інноваційності приміщенню.Проектуйте зображення, прикріпляйте магнітами та пиш..
3 360.00 грн.
Артикул: 0007
Перетворіть будь яку гладку стіну у маркерну, по якій можна писати і стирати маркерами не залишаючи слідів поклеївши маркерні шпалери. Інсталюються як будь-які шпалери, використовуються як сучасна альтернатива маркерним дошкам.Гарантовано не залишає слідів при використанні з якісними Whiteboard ..
1 680.00 грн.
Артикул: 0003
Магнітні шпалери це високоякісні шпалери, які перетворюють будь-яку стіну у гладку магнітну поверхню білого кольору, матову.Вони поєднують у собі усі переваги магнітної поверхні та переваги шпалер – легка та швидка інсталяція, гладка кінцева поверхня і їх можна використовувати вже наступного дня..
1 680.00 грн.
Артикул: 0017
Смарт праймер білий спеціально розроблений як основа для усіх продуктів Smarter Surfaces. Він має високий вміст білого пігменту і перекриває нерівний тон або яскравий колір оригінальної поверхні, щоб створити рівний тон під фарбу.Також важливим є те, що праймер попередньо ізолює основу, щоб в по..
1 008.00 грн.
Артикул: 0018
Смарт праймер прозорий це прозоре покриття, яке створене для підготовки пористої або свіжо помальованої поверхні перед нанесенням маркерної фарби прозорої. Покращує адгезію фарби до поверхні і попереджає впитування фарби у поверхню.Практично без запаху і підходить для використання на гіпсокартон..
1 176.00 грн.
Артикул: 0016
Створений для видалення плям та слідів від перманентного маркера на маркерних поверхнях таких як Маркерна фарба, Маркерна плівка та традиційна маркерна дошка. Не слід використовувати щодня, лише при необхідності, так як засіб досить агресивний та впливає на якість маркерної поверхні.Характерист..
420.00 грн.
Артикул: 0017
Чудово підходить для щоденного використання на маркерних поверхнях таких як Маркерна фарба, Маркерна плівка та традиційних маркерних дошках.Характеристики:- У вигляді спрею- 125 мл- Без запаху..
294.00 грн.
Артикул: 0015
Неодимові магніти мають більшу магнітну властивість ніж звичайні офісні магніти та використовуються з усіма магнітними поверхнями (магнітна штукатурка, фарба, шпалери).Зручний дизайн з тримачем дозволяє легко та безпечно використовувати магніт, не пошкоджуючи маркерну та магнітну поверхню.У наборі –..
504.00 грн.
Артикул: 0013
У цей набір входять усі необхідні аксесуари для роботи з магнітно-маркерною поверхнею:• Набір з 4 маркерів  • 1 Мікрофібра • 1 Спрей для щоденної очистки маркерної поверхні  • Набір неодимових магнітів – 10 штукВикористання якісних аксесуарів збереже та продо..
1 140.00 грн.
Показано з 13 по 24 із 28 (всього 3 сторінок)