Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Товар Smarter Surfaces. Магазин фарб і покриттів

Артикул: 0014
У цей набір входять усі необхідні аксесуари для роботи з маркерною поверхнею:• Набір з 4 маркерів  • 1 мікрофібра • 1 Спрей для щоденної очистки маркерної поверхніВикористання якісних аксесуарів збереже та продовжить строк служби маркерної поверхні...
738.00 грн.
Артикул: 0019
Якісні маркери – запорука якості та довгої служби маркерної поверхні (фарба, шпалери, плівка).Ми рекомендуємо використовувати лише маркери на водній основі, які не залишають слідів на маркерній поверхні, легко стираються навіть після тривалого часу, та не мають різкого запаху.Серед рекомендованих ви..
354.00 грн.
Артикул: 0018
Це мікрофібра, яка призначена для стирання маркерів з маркерних поверхонь на щоденній основі.Губка має покриття з обох сторін та також призначена для стирання слідів від маркерів.Час від часу мікрофібру та губку слід промивати водою з милом.Характеристики:- З легкістю усуває сліди від маркерів ..
90.00 грн.
Артикул: 0002
Smart Vinyl over Vinyl Wallpaper Adhesive - це високоефективна готова змішана паста для шпалер, яка була сформульована для використання з усіма функціональними шпалерами Smarter Surfaces.Клей для шпалер можна використовувати з будь-якими шпалерами, які потребують високоякісного клею. Просто нане..
1 680.00 грн.
Показано з 25 по 28 із 28 (всього 3 сторінок)